Itona O nas

O nas

Jesteśmy software house'em, którego celem jest nawiązywanie współpracy z klientami. Naszym priorytetem jest dobra komunikacja i poznanie potrzeb klienta, aby móc zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda współpraca była dla naszych klientów satysfakcjonująca i przebiegła sprawnie.

Itona Nasze kompetencje

Nasze kompetencje

Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji różnorodnych projektów software'owych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zawsze gotowi do pomocy i z chęcią odpowiedzą na każde pytanie klienta.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeb klienta, chętnie doradzimy innych specjalistów, którzy mogą pomóc. Staramy się zawsze być elastyczni i otwarci na różne formy współpracy.

Itona Proces współpracy

Proces współpracy

Nasz proces współpracy jest przejrzysty i dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Zaczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań klienta, a następnie przygotowujemy dla niego szczegółową ofertę, w której zawarte są wszystkie szczegóły dotyczące realizacji projektu.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap współpracy był dla klienta jasny i przejrzysty. Nasz zespół jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Itona Transparentne warunki

Transparentne warunki

Jesteśmy firmą, która stawia na transparentność i uczciwość. Nasze umowy i warunki współpracy są jasno określone i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Nie ma dla nas nic ważniejszego niż zaufanie i satysfakcja naszych klientów, dlatego zawsze staramy się być otwarci i słuchać ich uwag i sugestii. Wierzymy, że współpraca oparta na zaufaniu i otwartości to gwarancja sukcesu.

Itona Dokładność i rzetelność:

Dokładność i rzetelność:

Dokładność i rzetelność są dla nas bardzo ważne. Staramy się zawsze dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania klienta, aby móc zaproponować rozwiązanie, które będzie odpowiadać jego oczekiwaniom.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były realizowane terminowo i z najwyższą starannością. Wierzymy, że rzetelność i dokładność to podstawa udanej współpracy.

Itona Elastyczność

Elastyczność

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy. Chętnie dostosujemy się do indywidualnych potrzeb klienta i będziemy słuchać jego sugestii i uwag.

Wierzymy, że elastyczność i otwartość to klucz do udanej współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dostosowana do potrzeb klienta i byliśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom.

pattern-lines

Oferta

Oferujemy 3 rodzaje współpracy które pozwolą wybrać optymalne rozwiązanie

Waterfall

Stały koszt

Klient zapewnia zadanie techniczne lub projektujemy je razem.
Opracowujemy, testujemy i wdrażamy.
Wszystko, co nie jest zawarte w zleceniu, jest realizowane za dodatkową opłatą.

Scrum

Płatność za godzinę

Klient zapewnia podstawowe zadania i zmienia lub dodaje nowe rozwiązania podczas pracy.
Szacujemy czas do wytworzenia systemu o minimalnej koniecznej funkcjonalności.
Rejestrujemy godziny pracy i po zatwierdzeniu rozliczamy spędzony czas.

Bodyleasing

Dedykowany zespół

Klient dostaje swój zdalny dział IT.
Klient decyduję o liczbie pracowników i warunkach współpracy.
Całkowita kontrola procesu rozwoju.

Usługi

Zapewniamy kompleksowe rozwiązanie na wszystkich etapach cyklu życia oprogramowania

Analiza

Opracowanie strategii wykorzystania technologii, aby zapewnić przedsiębiorstwu konkurencyjną przewagę w realizacji celów i zadań.

Projektowanie

Formułowanie zadania projektowego, podanie przedmiotu projektowania, jego celów, przeglądu zadań, specyfiki i uwarunkowań.

Implementacja

Realizacja projektu z zastosowaniem metodyki Scrum od najważniejszych do mniej istotnych. Kolejne wersje systemu są realizowane co 2-4 tygodni.

Testowanie

Przygotowanie i realizacja scenariuszy testowych w poszczególnych obszarach systemu. Przygotowanie szczegółowego raportu z testów systemu.

Wdrożenie

Dostarczenie i konfiguracja serwera lub hostingu z domeną. Szkolenia użytkowników. Dostarczenie dodatkowej infrastruktury.

Utrzymanie

Zabezpieczenie dostępności systemu oraz poprawki bieżących błędów i wprowadzenie nowych funkcjonalności.

Napisz do nas!

vertical-wave

Dane kontaktowe

Wypełnij formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

576 831 177
biuro@itona.pl
Aleja Warszawska 102, 20-824 Lublin